
Російські окупанти насильно викопують та забирають тіла загиблих жителів Маріуполя. Сімʼї померлих мають заплатити кошти, щоб їм дозволили забрати і поховати своїх рідних. Інакше тих покладуть у братські могили. Про це повідомив онук жертви російської агресії. Його дідусь помер під час блокади Маріуполя від онкології, бо не мав змоги отримати необхідні ліки, передають Патріоти України.
Дружина померлого поховала його на городі власного приватного будинку. "Могилу копали тиждень через промерзлу землю. Поклали без труни, на звичайні дошки (а як інакше, коли бомблять)", – написав онук.
У серпні у двір пенсіонерки увірвалися окупанти, викопали тіло її чоловіка та вивезли його. Щоб забрати покійного і знову його поховати, бабуся має заплатити російським солдатам гроші. "Така ось історія, друзі. Наживаються навіть на мертвих людях. Чорти. За все заплатите. У цьому житті, обовʼязково. І в наступному", – прокоментував ситуацію онук.
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...