
Російські окупанти насильно викопують та забирають тіла загиблих жителів Маріуполя. Сімʼї померлих мають заплатити кошти, щоб їм дозволили забрати і поховати своїх рідних. Інакше тих покладуть у братські могили. Про це повідомив онук жертви російської агресії. Його дідусь помер під час блокади Маріуполя від онкології, бо не мав змоги отримати необхідні ліки, передають Патріоти України.
Дружина померлого поховала його на городі власного приватного будинку. "Могилу копали тиждень через промерзлу землю. Поклали без труни, на звичайні дошки (а як інакше, коли бомблять)", – написав онук.
У серпні у двір пенсіонерки увірвалися окупанти, викопали тіло її чоловіка та вивезли його. Щоб забрати покійного і знову його поховати, бабуся має заплатити російським солдатам гроші. "Така ось історія, друзі. Наживаються навіть на мертвих людях. Чорти. За все заплатите. У цьому житті, обовʼязково. І в наступному", – прокоментував ситуацію онук.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...