
Російські окупанти насильно викопують та забирають тіла загиблих жителів Маріуполя. Сімʼї померлих мають заплатити кошти, щоб їм дозволили забрати і поховати своїх рідних. Інакше тих покладуть у братські могили. Про це повідомив онук жертви російської агресії. Його дідусь помер під час блокади Маріуполя від онкології, бо не мав змоги отримати необхідні ліки, передають Патріоти України.
Дружина померлого поховала його на городі власного приватного будинку. "Могилу копали тиждень через промерзлу землю. Поклали без труни, на звичайні дошки (а як інакше, коли бомблять)", – написав онук.
У серпні у двір пенсіонерки увірвалися окупанти, викопали тіло її чоловіка та вивезли його. Щоб забрати покійного і знову його поховати, бабуся має заплатити російським солдатам гроші. "Така ось історія, друзі. Наживаються навіть на мертвих людях. Чорти. За все заплатите. У цьому житті, обовʼязково. І в наступному", – прокоментував ситуацію онук.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...