Цинізм окупантів не знає меж: У Маріуполі запровадили штрафи, щоб змусити мешканців безкоштовно працювати, - радник мера

У захопленому російськими військами Маріуполі окупаційна адміністрація запровадила примусові роботи у якості штрафу за викидання сміття. Аналогічне покарання передбачене за приготування їжі на дровах. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

Він зазначив, що таким чином окупанти намагаються навести лад у зруйнованому ними ж місті. "Нова вигадка окупантів задля трудової мобілізації – примусові роботи як штраф. Попри відсутність суттєвого прогресу в прибиранні сміття з вулиць та дворів, за викидання сміття на імпровізоване сміттєзвалище – виховні роботи від 14 до 30 днів. Навіть не треба встановлювати факт "проступку". Буквально загрібають працездатних по дворах, де є груди мусору. Тобто – скрізь", – написав Андрющенко.

Він додав, що за вирубку дерев на дрова для приготування їжі передбачене те ж саме покарання. "Якщо тебе побачили з сокирою, пилою або просто в'язанкою дров – щастя мести вулиці гарантовано. Так забезпечується масовість робіт. Безкоштовна робоча сила завжди поруч. Взагалі заходи з часів Радянського Союзу залишились незмінними. Така вона – спадкоємність історії Росії", – зауважив радник українського мера Маріуполя.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...