Цинізм зашкалює: Прихильник Навального заявив, що після війни Захід повинен надати... "план Маршалла" і для Росії (відео)

Глава мережі регіональних штабів російського опозиціонера Олексія Навального Леонід Волков заявив, що після закінчення війни Захід має надати "план Маршалла" не тільки для України, але і для РФ. В іншому випадку, пригрозив він, можливий реваншизм із боку Росії, передають Патріоти України.

Про це Волков сказав в ефірі на YouTube-каналі "Популярная политика". Він нагадав про події після Другої світової війни, порівнявши РФ та нацистську Німеччину. "Коли Путіна не стане, щоб не виникло нового Путіна та нового реваншизму, має бути вивчений західний досвід після Другої світової війни. Так, "план Маршалла". Коли допомагали відновлювати всі зруйновані війною території, а також громадянські та демократичні інститути", – сказав прихильник Навального.

Він зазначив, що тоді допомогу надавали не лише країнам, які постраждали від гітлерівської агресії, а й самій Німеччині – для того, щоб "не було почуття несправедливості". "Щоб не було цього почуття несправедливості, що переможці з нами, переможеними, обійшлися нечесно і треба їм мститися, а щоб було почуття подяки і щоб було прагнення нормально налагоджувати взаємини", – так Волков пояснив, навіщо РФ потрібен "план Маршалла".

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...