
Угорщина офіційно засуджує повномасштабне вторгнення Росії до України та підтримує нашу країну на тлі її боротьби за свою незалежність. Москва не є другом Будапешта, між столицями зберігається суворо формальне, партнерське ставлення. Про це заявив глава канцелярії скандально відомого прем'єр-міністра Віктора Орбана Гергей Гуяш під час пресконференції з журналістами, яку транслювали угорські ЗМІ, передають Патріоти України.
Він також зауважив, що коли його начальник назвав Україну неіснуючою країною в сенсі фінансового становища, то припустився помилки. "Нема чого соромитися, якщо економіка не може функціонувати, їй потрібна економічна допомога. Нашій країні вона також необхідна", – зазначив чиновник. Гуяш наголосив, що Угорщина була і залишається державою серед інших партнерів, які твердо стоять на боці України у війні проти РФ. Своїм союзником Будапешт вважає не Росію, а США, а отже саме останніх угорська влада сміливо може назвати своїм другом.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....