
Угорщина офіційно засуджує повномасштабне вторгнення Росії до України та підтримує нашу країну на тлі її боротьби за свою незалежність. Москва не є другом Будапешта, між столицями зберігається суворо формальне, партнерське ставлення. Про це заявив глава канцелярії скандально відомого прем'єр-міністра Віктора Орбана Гергей Гуяш під час пресконференції з журналістами, яку транслювали угорські ЗМІ, передають Патріоти України.
Він також зауважив, що коли його начальник назвав Україну неіснуючою країною в сенсі фінансового становища, то припустився помилки. "Нема чого соромитися, якщо економіка не може функціонувати, їй потрібна економічна допомога. Нашій країні вона також необхідна", – зазначив чиновник. Гуяш наголосив, що Угорщина була і залишається державою серед інших партнерів, які твердо стоять на боці України у війні проти РФ. Своїм союзником Будапешт вважає не Росію, а США, а отже саме останніх угорська влада сміливо може назвати своїм другом.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...