Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто похвалився своїм візитом до Ірану, де домовився про нові сфери співпраці між Будапештом та Тегераном. Про те, що ця держава передає Росії ракети та БПЛА для обстрілів українського народу, глава МЗС не згадав, передають Патріоти України.
На своїй сторінці у Facebook Сійярто опублікував фото підписання угод з очільником іранського МЗС Хоссейном Аміром-Абдоллахіаном.
Йдеться про підписання двосторонньої угоди, яка "відкриє ще більший доступ до іранського ринку для високоякісних угорських сільськогосподарських технологій та продуктів харчування".
Як пише видання MTI, Сійярто взяв участь в угорсько-іранському бізнес-форумі в Тегерані, де заявив, що країни зацікавлені в розвитку економічного співробітництва в сферах, на які не впливають санкції – наприклад фармацевтика, охорона здоров'я, харчова промисловість та управління водними ресурсами.
На спільній пресконференції з Аміром-Абдоллахіаном Сійярто заявив, що відвідав Тегеран, аби запобігти ескалації конфлікту на Близькому Сході, яка становила б "величезну загрозу для світової безпеки".
Глава угорського МЗС не згадав, що Тегеран активно передає російській окупаційній армії озброєння, зокрема ракети та БПЛА "Шахеди", що суперечить позиції Угорщини про те, що "ніхто не повинен надавати зброю жодній стороні "конфлікту".
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...