Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто похвалився своїм візитом до Ірану, де домовився про нові сфери співпраці між Будапештом та Тегераном. Про те, що ця держава передає Росії ракети та БПЛА для обстрілів українського народу, глава МЗС не згадав, передають Патріоти України.
На своїй сторінці у Facebook Сійярто опублікував фото підписання угод з очільником іранського МЗС Хоссейном Аміром-Абдоллахіаном.
Йдеться про підписання двосторонньої угоди, яка "відкриє ще більший доступ до іранського ринку для високоякісних угорських сільськогосподарських технологій та продуктів харчування".
Як пише видання MTI, Сійярто взяв участь в угорсько-іранському бізнес-форумі в Тегерані, де заявив, що країни зацікавлені в розвитку економічного співробітництва в сферах, на які не впливають санкції – наприклад фармацевтика, охорона здоров'я, харчова промисловість та управління водними ресурсами.
На спільній пресконференції з Аміром-Абдоллахіаном Сійярто заявив, що відвідав Тегеран, аби запобігти ескалації конфлікту на Близькому Сході, яка становила б "величезну загрозу для світової безпеки".
Глава угорського МЗС не згадав, що Тегеран активно передає російській окупаційній армії озброєння, зокрема ракети та БПЛА "Шахеди", що суперечить позиції Угорщини про те, що "ніхто не повинен надавати зброю жодній стороні "конфлікту".
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....