Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто похвалився своїм візитом до Ірану, де домовився про нові сфери співпраці між Будапештом та Тегераном. Про те, що ця держава передає Росії ракети та БПЛА для обстрілів українського народу, глава МЗС не згадав, передають Патріоти України.
На своїй сторінці у Facebook Сійярто опублікував фото підписання угод з очільником іранського МЗС Хоссейном Аміром-Абдоллахіаном.
Йдеться про підписання двосторонньої угоди, яка "відкриє ще більший доступ до іранського ринку для високоякісних угорських сільськогосподарських технологій та продуктів харчування".
Як пише видання MTI, Сійярто взяв участь в угорсько-іранському бізнес-форумі в Тегерані, де заявив, що країни зацікавлені в розвитку економічного співробітництва в сферах, на які не впливають санкції – наприклад фармацевтика, охорона здоров'я, харчова промисловість та управління водними ресурсами.
На спільній пресконференції з Аміром-Абдоллахіаном Сійярто заявив, що відвідав Тегеран, аби запобігти ескалації конфлікту на Близькому Сході, яка становила б "величезну загрозу для світової безпеки".
Глава угорського МЗС не згадав, що Тегеран активно передає російській окупаційній армії озброєння, зокрема ракети та БПЛА "Шахеди", що суперечить позиції Угорщини про те, що "ніхто не повинен надавати зброю жодній стороні "конфлікту".
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...