Цирк російської пропаганди: Скандальна Скабєєва зателефонувала Зеленському

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва в своєму "Телеграма" заявила, що розмовляла по телефону із Володимиром Зеленським.

Про це вона написала в своєму телеграм-каналі, анонсуючи публікацію відео в своєму шоу на одному з підконтрольних Кремлю каналів, інформують Патріоти України.

Однак в соціальних мережах вважають, що пропагандистка вирішила влаштувати "циркове шоу", оскільки давно перестала бути журналістом на службі у кремлівського режиму Путіна. Скабєєва опублікувала фрагмент відео, на якому вона нібито розмовляє із Зеленським. По гучному зв'язку чутно що співрозмовник Скабєєвої має голос, лише трохи схожий на голос українського президента.

"Подзвонила зараз президенту Зеленському. А він трубку взяв) Всі подробиці сьогодні о 18.50. В програмі "60 хвилин"! І так, дуже приємний в спілкуванні", - написала вона. Однак в соціальних мережах припустили що Скабєєва, за традицією, опублікувала фейк.


На концерті Кобзона знов аншлаг, у росіян також висока утилізація автотранспорту та артилерії: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 6 травня

середа, 6 травень 2026, 7:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 06.05.26 орієнтовно склали:

Україна сумує і не пробачить: У прифронтовому Краматорську День жалоби за загиблими внаслідок варварських ударів росіян ФАБами по центру міста 5 травня

середа, 6 травень 2026, 7:27

6 травня, у Краматорську на Донеччині оголосили День жалоби за загиблими внаслідок російського обстрілу 5 травня, передають Патріоти України. Про це повідомив начальник МВА Олександр Гончаренко. . "Завтра у Краматорську – День жалоби. Світла пам'ять т...