"Турбота" в російському розумінні: У Маріуполі окупанти встановили один банкомат для 100 тис. людей (фото)

У захопленому Маріуполі російські загарбники відкрили єдине відділення банку та встановили один банкомат для понад 100 тис. мешканців, які залишаються у місті. Про це повідомив у Телеграмі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Маріуполь…. Нове єдине працююче відділення банку з банкоматом. Покращення життя від Росії - знищити цивілізацію та повернути середньовіччя. Регрес, як запорука міцності нацистського режиму", - написав Андрющенко.

Він опублікував фотографії цього відділення "Центрального республіканського банку", банкомату, та оголошення, в якому повідомляється, що "Банк не здійснює переведення в готівку українських платіжних карток".


Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...