З 18 вересня в Будинку Уряду в Росії знову почнуть діяти обмеження проти поширення COVID-19, у зв'язку з чим міністрам країни-агресора "рекомендується скоротити відрядження — як за кордон, так і по Росії", передають Патріоти України.
Як повідомляє російський РБК з посиланням на два джерела в уряді, обмеження вводяться "у зв'язку зі зростанням захворюваності". Відповідні рекомендації, підписані віце-прем'єром країни-агресора Дмитром Григоренком, члени урядового апарату отримали 15 вересня.
Зокрема, повертається обов'язкове використання масок і респіраторів в будівлі, скорочується кількість відвідувачів і особистих контактів між співробітниками. "На території Будинку Уряду тимчасово вводяться додаткові профілактичні заходи, включаючи масковий режим. Рішення ухвалене у зв'язку з сезонним зростанням захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19. Тимчасові обмежувальні заходи сприятимуть збереженню сприятливої епідеміологічної ситуації", - підтвердили РБК в прес-службі уряду країни-агресора.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....