"Туреччина дуже хоче посадити за стіл переговорів Зеленського і Путіна": Політолог розповів, які на це є причини

Ніхто так у світі не зацікавлений у перемовинах України та Росії, як Туреччина. У президента Ердогана на це можуть бути свої причини. Про це сказав політолог Микола Давидюк в ефірі 24 каналу. Він назвав головні із них, передають Патріоти України.

За його словами, є 3 основні позиції:

  1. Туреччина історично завжди була перемовником;
  2. статус перемовника дає змогу торгувати з обома сторонами на дуже вигідних позиціях;
  3. "кристалізація" образу лідерства самого Ердогана.

Як він пояснив останній пункт – для турецького президента завжди було важливо показати, що він може мирити ворогів та садити їх за один стіл. "Тим самим демонструючи себе таким регіональним лідером, політиком, який може показувати певну силу. Для нього це хороша позиція електорально", – сказав політолог.

Зустріч президентів та Туреччина

Туреччина уважно стежить за подіями в українських містах. У тамтешньому міністерстві оборони сподіваються, що зустріч президента України Володимира Зеленського та російського диктатора Володимира Путіна відбудеться найближчими днями.

Джерело: 24 канал

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...