Туреччина перемістилася на 3 метри в бік Аравійського півострова: Італійський експерт розповів про наслідки землетрусів

Президент Національного інституту геофізики та вулканології Італії (INGV) Карло Дольоні, оцінив ситуацію, яка виникла після руйнівних землетрусів у Туреччині. В інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera науковець звернув увагу на потужність підземних поштовхів, передають Патріоти України.

За його словами, відбувся дуже потужний землетрус, який спершу навіть змусив оголосити в Італії попередження про цунамі.

“Те, що ми називаємо Аравійською плитою, перемістилося приблизно на три метри в напрямку з північного сходу на південний захід відносно Анатолійської плити”, - заявив він. Загальна протяжність розлому, за словами Карло Дольоні, склала щонайменше 150 кілометрів.

Він пояснив, що площина розлому дуже нахилена, а горизонтальне зміщення відбувалося з обох його сторін. Тобто дві тектонічні плити рухалися одна відносно одної. Як відомо, більша частина Туреччини розташована на Анатолійській плиті, але південний захід Туреччини переходить на Аравійську плиту поряд із Сирією.


Вночі 6 червня ППО ЗСУ знищила над Україною 35 із 35 крилатих ракет ворога

вівторок, 6 червень 2023, 7:10

Більшість з них була спрямована на Київ. Уночі 6-го червня 2023 року з 00.30 по 04.00 години окупанти завдали удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555, усі 35 російських ракет знищила ППО. . За даними повітряників, атакува...

"Ластівка" на Херсонщині "привітала" окупантів дроном: Військові показали епічне відео знищення загарбників

вівторок, 6 червень 2023, 6:50

Військові підрозділу ЗСУ "Ластівка" на Херсонщині "привітали" дроном російських окупантів, знищивши спостережний пункт, повідомляє Південне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України, передають Патріоти України.