Туреччина також купує українське зерно, яке вкрала Росія, - посол Василь Боднар

Росіяни займаються мародерством в Україні на найвищому рівні. Окрім пральних машин, вони вкрали ще й тонни нашого зерна. Серед країн, які купують крадене українське зерно, виявилась і Туреччина. Про це повідомив посол Василь Боднар, передають Патріоти України.

Злочин мають розслідувати

За словами посла, треба з'ясувати, хто причетний до цього.

Василь Боднар вже звернувся за допомогою до турецької влади та Інтерполу. Вони мають почати розслідування, щоб виявити, хто причетний до поставок зерна транзитом через турецькі води.

Туреччина обіцяла доправити наше зерно на ринки

Війна Росії в Україні загрожує голодом у світі та зростанням цін на продукти. Адже Росія заблокувала наші порти й ми не можемо експортувати зерно. Туреччина обіцяла допомогти Україні з експортом.

Турецькі дипломати під егідою ООН підготували дорожню карту для вирішення глобальної продовольчої кризи, яка виникла через триваючу війну. Її мали б обговорити на зустрічі України, Росії, Туреччини та представників ООН, яку анонсувала саме Туреччина.

Президент країни Реджеп Ердоган навіть поговорив телефоном із Путіним щодо цього питання. Паралельно була окрема розмова з Зеленським. Путін нібито сказав, що Росія готова сприяти безперешкодним перевезенням вантажів у координації зі своїми турецькими партнерами, у тому числі зернових з українських портів.

У розмові з Зеленським Ердоган підкреслив, що Туреччині важливо створити безпечний коридор для експорту української сільськогосподарської продукції морем на зовнішні ринки.

Туреччина повідомляла, що українська та російська сторони позитивно оцінили ідею. Сподіваються, що порти розмінують, а запаси зерна безпечно потраплять на ринки.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...