Туреччина ​успішно випробувала свій найпотужніший ударний безпілотник Akinci з українським двигуном

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга на своїй сторінці в Twitter повідомляє, що безпілотник під час випробувань без проблем злетів, провів в повітрі одну годину і дві хвилини, протягом яких виконав кілька маневрів і інших команд, заданих з пульта управління, зазначають Патріоти України.

Після цього успішно повернувся на аеродром. Всі системи безпілотника, в тому числі і вироблені в Україні двигуни, проявили себе найкращим чином.

Є всі підстави вважати, що перспективний вироб, котрий перевищує за всіма головними параметрами уславлені в боях з росіянами Bayraktar TB2, в найближчому майбутньому стане у стрій. При цьому, сподіватимемось, Україна не зволікатиме з отриманням на озброєння "своєї". Звісно, якщо до цього український суперник Akinci "Сокіл-200" не "стане на крило" і не доведе свою конкурентноспроможність.

А з огляду на те, що Туреччина - один з найбільших імпортерів зброї у світі, можна вважати: компанії-виробнику безпілотника знадобиться солідну кількість комплектуючих, що надовго забезпечить українського виробника замовленнями.

З архіву ПУ. Пустити "ополченців" на Маріуполь, Харків, Одесу: Росія вимагає письмово зафіксувати “формулу Штайнмайера”

неділя, 27 вересень 2020, 16:00

Москва намагається вхопити Зеленського за "язика" і швиденько оформити капітуляцію України, на найкращих для себе умовах. За його словами, “це питання досить давно обговорюється помічниками лідерів (“нормандської четвірки”) і в Контактній групі”. Поміч...

Вірменія оголосила воєнний стан і загальну мобілізацію через поновлення бойових дій в Нагірному Карабасі

неділя, 27 вересень 2020, 13:43

Понад 10 тисяч осіб уже висловили бажання відправитися на фронт. Вранці 27 вересня у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії між Азербайджаном і Вірменією. Через ситуацію, що склалася, вірменський прем’єр Нікол Пашинян запровадив воєнний стан і мобілі...