
Росіяни, по всій видимості, не планують змінювати тактику, при якій їх генерали женуть на позиції ЗСУ "вагнерівців", не рахуючись з втратами. Про це в інтерв'ю "Главреду" розповів перший заступник командувача Української добровольчої армії, командир загону "Південь" УДА у складі 28-ї ОМБр полковник Сергій Ільницький ("Сокіл"), який воює зараз під Бахмутом, передають Патріоти України.
"Буду говорити про те, що я бачив на власні очі: першою хвилею там завжди йдуть ті, кого не шкода, кого не потрібно потім ховати, виплачувати допомогу матерям, тобто спочатку відправляють всякий непотріб, в тому числі "вагнерівців". І лише потім заходять кадрові військові", - сказав він.
Як каже Ільницький, російське командування намагається якомога сильніше заощадити на виплатах сім'ям убитих окупантів. "Когось забирають, але далеко не завжди. Тут арифметика проста: чим менше тіл вони привезуть додому, тим менше компенсацій їм доведеться виплачувати. А що стосується вагнерівців, то там взагалі не йдеться про виплати у разі загибелі", ‒ підсумував він.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...