Тут був "Байрактар": Як виглядає ворожий катер "Серна", затоплений біля острова Зміїний (фото)

У мережі з'явилося фото, яке демонструє масштаб пошкоджень російського десантного катера проєкту 11770 "Серна". Місяць тому його було затоплено Збройними силами України біля острова Зміїний. Фото було опубліковано в Telegram-каналі "Диванно-штурмова бригада". Після цього його поширив український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

По катеру окупантів завдали удару з повітря дроном Bayraktar. Результатом влучення ракети стала наскрізна дірка в борту судна великого діаметра.

Нагадаємо, що катер "Серна" був потоплений біля Зміїного 7 травня. Захисники України завдали по ворогові одразу кілька ударів з повітря. Незабаром цю інформацію підтвердили в Оперативному командуванні "Південь". Тоді разом із катером "Серна" було знищено два десантно-штурмові катери типу "Раптор", а ще один такий корабель РФ отримав серйозні пошкодження.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...