
Головне управління розвідки Міноборони України отримало нове перехоплення розмов окупантів. Військовий РФ зателефонував своїй дружині та благав її про допомогу. Рашист жаліється, що він потрапив у справжнє пекло під Ізюмом на Харківщині. Перехоплення розмови окупанта з'явилося у Telegram-каналі ГУР МО, передають Патріоти України.
Так, військовий РФ розповів своїй дружині про неправомірне пролонгування контракту. Він благає її про допомогу, адже не може повернутися додому. Окупант скаржиться на важку ситуацію, у яку він та інші військові РФ потрапили під Ізюмом, де йдуть бої. Рашисти отримують від ЗСУ "на горіхи".
"Тут йдуть бої, п*здець... Це мрак... У нас тут п*здорізи кожного дня... Я не можу тобі усього розповісти, давай, я дуже тебе кохаю. Допомагай, піднімай усіх на вуха", - каже окупант та ледь не плаче.
Дружина рашиста теж плакала. Вона каже, що дивиться новини та розуміє, що коїться на Ізюмському напрямку. Цікаво, що рашист скаржиться на пекло та благає про допомогу, але не забуває нагадати дружині, що він продовжує отримувати гроші.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...