Тут їм треба просто не заважати: "Навчання" Росії по Кримському мосту призвели... до масової ДТП

Російські окупанти провели на Кримському мосту "навчання" своїх військовиків. Як наслідок, там трапилася масштабна ДТП і рух був певний час перекритий. Ця подія сталася ще 1 липня, проте остаточну версію розвитку подій пропагандисти Кремля оприлюднили лише згодом. Таку можливість їм дав гауляйтер Криму Сергій Аксьонов, інформують Патріоти України.

Як змінювалися версії подій

Про інцидент на мості спершу з'явилися десятки повідомлень і відео в соцмережах. Очевидці одразу почали панікувати й припускати, що міст атакували ЗСУ. Адже там піднялися величезні хмари білого диму.

Тому різні представники російської держави одразу почали давати свої пояснення. Усі заяви кардинально відрізнялися одна від одної:

  • Рятувальники російського МЧС зробили, ймовірно, найабсурдніше висловлення зі всіх. Вони сказали, що задимлення біля Кримського мосту нібито "пов'язане з горінням трави";
  • Представники "влади" Криму сказали, що там проводили спеціальні навчання російським Міноборони та Росгвардією.
  • А ось працівники управління федеральних автомобільних доріг "Тамань" уже сказали журналістами, що є задимлення та припинення руху через ДТП.

Аксьонов пояснив, що було на Керченському мосту

А ось головний кремлівський посіпака Криму, вирішив поєднати версії. Він підтвердив, що до хмар диму призвели водночас і навчання, і аварія багатьох автівок. Щодо підпалу трави, то, можливо, навіть йому ця заява МЧС здалася абсурдною.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...