"Тут ми політики, а в Росії - г*вно": На запитання, чому він не виїхав на Мордор, куди силився завести нашу країну, Добкін раптом виклав "правду-матку"

Колишній голова Харківської ОДА і нардеп Михайло Добкін пояснив, чому не поїхав з України в 2014 році. Про це проросійський політик розповів в інтерв’ю виданню”Лівий берег”, зазначають Патріоти України.

“Я не суперпатріот, але не розумів, як жити без України – занадто багато з нею пов’язувало”, – сказав він.

Також Добкін підкреслив, що не хотів тікати з України, як колишній президент Віктор Янукович.

При цьому екс-нардеп також підкреслив, що вони з Геннадієм Кернесом є політиками в Україні, а в Росії – “гі..ном ” і колаборантами.

У той же час Добкін розповів, що в 20-х числах лютого 2020 року виїжджав в російське місто Білгород, де на той момент тимчасово проживала його сім’я.

“Я переночував з ними і домовився з Геною зустрітися на кордоні. Півночі говорив з дружиною і зрозумів, що якщо зараз не повернуся, то вже ніколи не повернуся”, – пояснив політик.

Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

п’ятниця, 2 червень 2023, 12:00

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса н...

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...