
Колишній голова Харківської ОДА і нардеп Михайло Добкін пояснив, чому не поїхав з України в 2014 році. Про це проросійський політик розповів в інтерв’ю виданню”Лівий берег”, зазначають Патріоти України.
“Я не суперпатріот, але не розумів, як жити без України – занадто багато з нею пов’язувало”, – сказав він.
Також Добкін підкреслив, що не хотів тікати з України, як колишній президент Віктор Янукович.
При цьому екс-нардеп також підкреслив, що вони з Геннадієм Кернесом є політиками в Україні, а в Росії – “гі..ном ” і колаборантами.
У той же час Добкін розповів, що в 20-х числах лютого 2020 року виїжджав в російське місто Білгород, де на той момент тимчасово проживала його сім’я.
“Я переночував з ними і домовився з Геною зустрітися на кордоні. Півночі говорив з дружиною і зрозумів, що якщо зараз не повернуся, то вже ніколи не повернуся”, – пояснив політик.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...