Українка скаржилась на військових через нібито їхні претензії, що вона не пішла захищати державу. Скарги дівчина вилила у прямому ефірі в своїх соцмеурежах, передають Патріоти України.
"Те, що вони нас захищають, то повинні цим пишатися? Просто зараз такі хлопці, що, коли знайомляться, то пишуть: о, я захищаю вашу державу, поки ти тут сидиш в ефірах", - почала вона.
Далі дівчина вочевидь відповіла на запитання, чому вона нічого не робить для оборони. "А чому я маю туди (на фронт – ред.) йти? Туди йдуть якісь придурки. Тут немає що захищати. Це не держава, тут постійно було важко жити усім людям, відколи прийшов Порошенко, відколи незалежність… тут нічого доброго не було і не буде", - вважала українка.
Проте згодом у мережі з'явилось нове відео – уже з вибаченнями: "Я прошу вибачення за сказані мною слова, які я неправильно вам донесла. Насправді я не мала такої думки щодо нашої держави і наших хлопців. Щиро поважаю нашу державу і нашу незламність".
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...