"Тут немає що захищати. Це не держава": Українка принизила бійців ЗСУ у прямому ефірі і поплатилась (відео)

Українка скаржилась на військових через нібито їхні претензії, що вона не пішла захищати державу. Скарги дівчина вилила у прямому ефірі в своїх соцмеурежах, передають Патріоти України.

"Те, що вони нас захищають, то повинні цим пишатися? Просто зараз такі хлопці, що, коли знайомляться, то пишуть: о, я захищаю вашу державу, поки ти тут сидиш в ефірах", - почала вона.

Далі дівчина вочевидь відповіла на запитання, чому вона нічого не робить для оборони. "А чому я маю туди (на фронт – ред.) йти? Туди йдуть якісь придурки. Тут немає що захищати. Це не держава, тут постійно було важко жити усім людям, відколи прийшов Порошенко, відколи незалежність… тут нічого доброго не було і не буде", - вважала українка.

Проте згодом у мережі з'явилось нове відео – уже з вибаченнями: "Я прошу вибачення за сказані мною слова, які я неправильно вам донесла. Насправді я не мала такої думки щодо нашої держави і наших хлопців. Щиро поважаю нашу державу і нашу незламність".

Загострення очікується в лютому і березні: Боєць ЗСУ назвав два сценарії наступу Росії

неділя, 5 лютий 2023, 8:40

Розглядаються дві основні версії можливого нового наступу окупантів Росії на Донбасі. Перша - ворог піде на забій, як було раніше. Друга передбачає мінімізацію ризиків з їхнього боку, оскільки росіяни розуміють, що несуть серйозні втрати. Аналіз ситуац...