Українка скаржилась на військових через нібито їхні претензії, що вона не пішла захищати державу. Скарги дівчина вилила у прямому ефірі в своїх соцмеурежах, передають Патріоти України.
"Те, що вони нас захищають, то повинні цим пишатися? Просто зараз такі хлопці, що, коли знайомляться, то пишуть: о, я захищаю вашу державу, поки ти тут сидиш в ефірах", - почала вона.
Далі дівчина вочевидь відповіла на запитання, чому вона нічого не робить для оборони. "А чому я маю туди (на фронт – ред.) йти? Туди йдуть якісь придурки. Тут немає що захищати. Це не держава, тут постійно було важко жити усім людям, відколи прийшов Порошенко, відколи незалежність… тут нічого доброго не було і не буде", - вважала українка.
Проте згодом у мережі з'явилось нове відео – уже з вибаченнями: "Я прошу вибачення за сказані мною слова, які я неправильно вам донесла. Насправді я не мала такої думки щодо нашої держави і наших хлопців. Щиро поважаю нашу державу і нашу незламність".
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...