
Російський окупант на Донеччині розповів мамі про великі та втрати та пиятику на фронті. Про це повідомляє Головне розвідувальне управління Міністерства оборони України, яке оприлюднило перехоплену телефонну розмову, передають Патріоти України.
Російський військовий розказав, що він з іншими окупантами вже чотири дні не сплять, "бо кругом мокро, вони у воді, холодно і весь час п'ють горілку". Як видно із аудіозапису, мати окупанта зрозуміла, що він уже п'яний і під час телефонної розмови. При цьому окупант зазначає, що він випиває і йому стає краще.
"Ви не уявляєте, яка тут ситуація. Тут поле і лісосмуга, а попереду "хохли" і не дай бог наступ, а у нас тут тридцять людей у всій роті залишилося... Як тут не пити? Тільки пити тут і треба", - додав він.
Окупант розповів, що горілку привозять з міста і всі в роті "скидаються" на випивку.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...