
Російські окупанти продовжують скаржитися родичам на українську Чорнобаївку на Херсонщині. Місце, де вони неодноразово зазнавали поразки від Збройних сил України, вже називають "чистилищем" для рашистів та кладовищем – для військової техніки. Про це йдеться у перехоплених Службою безпеки України розмовах, передають Патріоти України.
Зокрема, контрактник ЗС РФ, розповідаючи матері про "спецоперацію в Україні", пожалівся, що на своєму "опорнику" вони перебувають під постійними обстрілами, тому інші окупанти бояться туди їхати. Зі свого боку, мати наголосила, що в Україні таки війна: "Ага, у вас спецоперація, а дітей та дорослих скільки загинуло! Усе розбомбили ви там".
А от у розмові з батьком окупант розповів, що на цій території – "кладовище" їхньої військової техніки, всю важку зброю знищено і воювати їм нічим. "Приїхали в Херсон, на базу, тут узагалі ж*па: цвинтар вертольотів... усе, накрило, нахр*н, градами", – поскаржився путінський солдат.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...