"Тут всі вороги. Нема такого, щоб "ЛНР", "ДНР" були за Росію": Окупант розповів дружині про жахи війни та обман командування (аудіо)

Російський окупант розповів дружині про жахи війни та обурився обманом свого командування. Про це свідчить перехоплена телефонна розмова, опублікована Головним управлінням розвідки МО України, передають Патріоти України.

Загарбник скаржиться на проблеми з психікою через війну в Україні. За його словами, стільки трупів, зокрема й розірваних, він не бачив ще ніколи.

Росіянин також обурений обманом з боку командування. "10 числа знову зарплата прийде, ну і знову нас на*буть. Як завжди. Планували 10 тисяч на добу. А вони на*бали. Тут вже реально бунт почався. І 80% навіть в бій не ідуть. І ми в бій не ідемо. Я на будівництві більше заробляю", - скаржиться окупант.

Він також розповів про величезні втрати в багатьох підрозділах окупантів: "Друзів втратив багатьох. 15-ту бригаду самарську взагалі роз'*бали в г*вно. Просто одні трупи. Я таке побачив – це страшно. Молоді хлопці. Я здоровий мужик – божеволію від цього. Я плачу, ридаю щоразу".

Загарбник додав, що на цій війні взагалі не можна нікому довіряти: "Тут всі вороги. Нема такого, щоб "ЛНР", "ДНР" були за Росію. Ніх*я подібного. Всі вороги".

Окупант заявив, що звільниться, як тільки закінчиться контракт.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...