"Тут з кожним днем все гірше": Окупант поскаржився, що російських солдатів при спробі втечі розстрілюють свої. Перехоплення ГУР

Українська розвідка перехопила розмову російського військового по телефону. Окупант заявив, що солдати розстрілюють своїх же. Запис розмови ГУР опублікувало в YouTube, передають Патріоти України.

За його словами, пораненим доводиться самостійно повзти до російських позицій, а тих, хто тікають - розстрілюють і записують у безвісти зниклих.

Також окупант розповів, що росіяни часто обстрілюють власні позиції з "Градів", оскільки коригувальники регулярно плутаються і надають невірну інформацію. Росіянин поскаржився, що вони штурмують одні й ті ж позиції, в результаті чого окупанти несуть великі втрати в живій силі.

"Тут з кожним днем все гірше, людей все менше, боєкомплектів менше. Раніше стріляли по 10-20. Тепер 3-4 ракети і все", - ділиться він. Росіянин зазначив, що українські військові регулярно обстрілюють їхні позиції, і у них немає проблем з кількістю боєприпасів.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: