
Українська розвідка перехопила розмову російського військового по телефону. Окупант заявив, що солдати розстрілюють своїх же. Запис розмови ГУР опублікувало в YouTube, передають Патріоти України.
За його словами, пораненим доводиться самостійно повзти до російських позицій, а тих, хто тікають - розстрілюють і записують у безвісти зниклих.
Також окупант розповів, що росіяни часто обстрілюють власні позиції з "Градів", оскільки коригувальники регулярно плутаються і надають невірну інформацію. Росіянин поскаржився, що вони штурмують одні й ті ж позиції, в результаті чого окупанти несуть великі втрати в живій силі.
"Тут з кожним днем все гірше, людей все менше, боєкомплектів менше. Раніше стріляли по 10-20. Тепер 3-4 ракети і все", - ділиться він. Росіянин зазначив, що українські військові регулярно обстрілюють їхні позиції, і у них немає проблем з кількістю боєприпасів.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: