"Тверезі люди так не зроблять": Окупанти за півтори доби втратили одну БТГр і 73 одиниці техніки

У російських військ відсутня будь-яка стратегія у війні з Україною. Часто окупанти вдаються до дій, які абсолютно суперечать здоровому глузду. Таку думку висловив військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.

Він зазначив, що єдине, на що здатна Росія, – це тероризувати Україну артилерійськими обстрілами та ракетними ударами. Однак, за словами Черника, ніякого стратегічного мислення у російській армії немає. Дії загарбників хаотичні й іноді не піддаються логічному аналізу.

"Часто як про приклад цього говорять про збірну Чорнобаївку. Скільки разів їх там вже били, я збився з ліку", – сказав військовий експерт.

"Збірний понтон"

Черник розповів про ще одну ілюстрацію недалекоглядності росіян: "Я маю свою власну концепцію, яку я називаю "збірний понтон". У районі Білогорівки на одному місці через Сіверський Донець окупанти 5 разів наводили переправу. Люди, які тверезо мислять, такого зробити не можуть. А вони зробили. Спалили 73 одиниці техніки, втратили повноцінну батальйонно-тактичну групу – майже 800 людей. І це всього за півтори доби".

Він додав, що такі випадки свідчать про "дуже специфічну логіку" у росіян щодо ведення бойових дій.

"В українців є холодний розум"

Черник наголосив, що в українській армії – повністю протилежна ситуація. "Ми ретельно виважуємо кожен свій крок. Пригадаймо важкі битви за Лисичанськ і Сєвєродонецьк. Сєвєродонецьк стояв довше, із Лисичанська довелося відійти на вигідніші позиції", – зазначив військовий експерт.

Він додав, що ці бої – приклади стратегічного мислення українського командування. "Є холодний розум. Думаю, саме він допоможе нам перемогти", – наголосив Черник.

Джерело: 24 канал

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...