"Ти країну захищаєш, країну ідіотів": Дружина "підбадьорила" окупанта, який воює проти України. Перехоплення

Один із російських окупантів в Україні поскаржився дружині на безглуздість війни та відсутність матеріального забезпечення. Росіянка "підбадьорила" чоловіка, нагадавши, що той воює за "країну ідіотів" та "путінський шмат землі", передають Патріоти України.

Про це йшлося у розмові росіян, перехопленій Головним управлянням розвідки Міноборони. Вояка розповів, що із їжі у нього того дня був тільки шматок сала на трьох, а ліків взагалі немає. Водночас ситуація, що склалася, його надто напружує.

– Сонце, ти країну захищаєш, країну ідіотів, бл***!

– Чию? Від чого? Хоч би пояснили, нах**.

– Чию? Путінську! Путінський шматок землі!

– Від чого?

– Від людей, які йому немилостиві!

Так росіянка, яка, схоже, цілком розуміє ситуацію, описала чоловікові те, що відбувається. Однак це їх не врятує, бо обоє, судячи з розмови, розуміють, що приречені.

"Реально, ми всі в ла*ні! Все це х**ня, добре, що хоч живий, здоровий!" – зазначила жінка.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...