"Ти повинен захистити нас від Заходу": Бурят-окупант поскаржився матері, що не хоче воювати в Україні (аудіо)

Російський військовий із Бурятії у телефонній розмові поскаржився матері на відсутність бажання воювати й на великі втрати у власному батальйоні. Та не захотіла нічого слухати й нагадала синові про патріотизм і загрозу зі сторони Заходу. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки, передають Патріоти України.

З розмови стає зрозумілим, що окупант, на відміну від своєї родини, більше не вірить у версії офіційної влади щодо війни в Україні. Щоб послухати запис, доскрольте новину до кінця. "Треба приїжджати та звільнятися. Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням", – констатує військовий. За його словами, навіть керівництво відмовляється продовжувати службу. "Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрілив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив", – скаржиться бурят.

При цьому матір вірить лише у пропаганду і не сприймає слова сина. Вона впевнена, що той має захистити країну від Заходу та не допустити світову війну.

На що окупант відповідає: "Тоді Путін може схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей – немає… Згідно зі статутом, якщо від бригади менше ніж 50% залишилось, бригаду виводять або приряджають до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає… У нас люди самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в Росії", – продовжує переконувати матір солдат Кремля.

"Подумав що все, гайки машині. Ні. Вижила": Українські журналісти потрапили під обстріл на Донбасі (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:59

Українські журналісти потрапили під артилерійський обстріл під час освітлення бойових дій на Донбасі. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Мар’ян Кушнір, передають Патріоти України. За його словами, під час артилерійського обстрілу з боку ЗС Р...

Спочатку пролунала серія вибухів: У Миколаєві розгорілася потужна пожежа (фото)

субота, 28 травень 2022, 12:44

У Миколаєві прогриміла серія вибухів, над містом видніється стовп диму та відчувається запах гару. Про це повідомляється в одному із місцевих Telegram-каналів, передають Патріоти України. Відомо, що вибухи було чути близько восьмої години ранку. Після ...