"Ти повинен захистити нас від Заходу": Бурят-окупант поскаржився матері, що не хоче воювати в Україні (аудіо)

Російський військовий із Бурятії у телефонній розмові поскаржився матері на відсутність бажання воювати й на великі втрати у власному батальйоні. Та не захотіла нічого слухати й нагадала синові про патріотизм і загрозу зі сторони Заходу. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки, передають Патріоти України.

З розмови стає зрозумілим, що окупант, на відміну від своєї родини, більше не вірить у версії офіційної влади щодо війни в Україні. Щоб послухати запис, доскрольте новину до кінця. "Треба приїжджати та звільнятися. Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням", – констатує військовий. За його словами, навіть керівництво відмовляється продовжувати службу. "Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрілив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив", – скаржиться бурят.

При цьому матір вірить лише у пропаганду і не сприймає слова сина. Вона впевнена, що той має захистити країну від Заходу та не допустити світову війну.

На що окупант відповідає: "Тоді Путін може схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей – немає… Згідно зі статутом, якщо від бригади менше ніж 50% залишилось, бригаду виводять або приряджають до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає… У нас люди самі зникають. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в Росії", – продовжує переконувати матір солдат Кремля.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...