"Ти станеш добривом для нашої землі": На Запоріжжі "партизани" розмістили звернення до окупанта

На тимчасово окупованій російськими військами території Запорізької області не вщухає опір місцевого населення загарбникам. Окупантів і колаборантів попереджають, що на них чекає розплата, й радять покинути регіон самим, передають Патріоти України.

Такі "погрози" з’явилися, зокрема, на вулицях Приморська. Фото опублікував Telegram-канал "Це Запоріжжя".. "Окупанте, пам'ятай! Ти прийшов на нашу землю, тебе сюди ніхто не кликав, ти тут ненадовго, і ця окупація тимчасова", – йдеться у попередженні.

"Партизани" наголосили, що російські військові, які перебувають в Україні, й задарма не потрібні своїй країні – "ні цілими, ні частинами". "Ти станеш добривом для нашої землі. Тебе звідси навіть забрати не зможуть... Іди вже зараз, може, хоч живим залишишся", – додали в листівці.

Загарбникам порадили наводити лад у себе вдома та у своїй країні. Окремо "партизани" звернулися також до колаборантів і тих, хто співпрацює з окупантами. Їм нагадали, що зрадників ніде не люблять, на них у кращому випадку чекає суд.

"А він буде, навіть не сумнівайтеся! Щоб втекти, пакуйте валізи вже сьогодні. За вами прийдуть!" – написано в листівці. Величезними літерами там додали, що Приморськ – це Україна, і по-іншому не буде ніколи.

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...

Окупанти дозволили вивчати українську мову на захоплених територіях, але не все так просто

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:43

Ворог насичує свої школи на тимчасово окупованих територіях пропагандою. Чергову партію з 2 тис. підручників завезли на Херсонщину. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України. На захоплені території росіяни завезли підру...