"Ти забув, з чого війна почалась?": Після вибухів у Москві роспропагандисти пересварились між собою у прямому ефірі

Вранці у вівторок, 30 травня, столицю РФ Москву вперше масовано атакували дрони. У російських пропагандистів це викликало справжню істерику, а потім, обговорюючи ці події у прямому ефірі, вони пересварилися між собою, передають Патріоти України.

Сталося це під час ток-шоу топпропагандиста Володимира Соловйова. Він та його гості кричали і перебивали один одного, намагаючись довести свою правоту та обговорюючи заслуги кожного з них

Соловйов закликав сконцентруватися на сьогоднішньому дні та нових реаліях для РФ, тоді як його опонент говорив, що треба згадати про те, з чого почалася війна їхньої країни проти України.

Під час цих словесних баталій пропагандисти згадали "заборону" російської мови, НАТО в Криму та інші відомі тези російської пропаганди. Зокрема, Соловйов звинувачував російських комуністів у тому, що вони "віддали країну і вивели бази, це ваш Єльцин, ваш Горбачов", а потім взагалі запропонував "розстріляти всіх зрадників".

Коли їхня суперечка закінчилася, свою думку озвучив ще один гість. Він вигадав досить суперечливе обґрунтування "бавовни" в Москві.

"А немає ніяких успіхів української армії, їм треба щось показати терміново. Тому йде атака морських безпілотників, тому йде рейд на Бєлгород, тому безпілотники летять у бік Москви – це не принесе жодного військового успіху", – видав пропагандист.


"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...