"Ти здохнеш - всім байдуже": Дружина окупанта поскаржилася на цинічну поведінку командування РФ. Перехоплення

З кожним днем війни в Україні армія країни-агресора Росії зазнає все більше втрат. Народ держави-терориста потроху розплющує очі і звинувачує у загибелі своїх солдат командування. Про це свідчить чергове аудіоперехоплення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. У телефонній розмові дружина російського окупанта говорила про цинічну поведінку командування ЗС РФ, передають Патріоти України.

Росіянка стверджує, що керівництво ЗС РФ – це "нелюди". Вона закликає чоловіка скаржитися на їхні витівки та взагалі розірвати контракт. "Ну, реально, начебто просто нелюди-нелюди. Я не знаю, як так можна... А чи не можна комусь наскаржитися, колективну написати?.. Поговорити з головним... Вони ох*їли, так і сказати і більше не продовжувати нічого. Не продовжувати можна ж контракт? Та нах*й воно треба?! Ну ви ж продовжуєте все, а можна ж не продовжувати..." – каже жінка.

Також вона заявила, що командуванню байдуже на людські життя. "Реально, всім пох*й, розумієш, усім пох*й. Ось так ось. Взагалі наср*ть на людські життя", – сказала дружина військового РФ. Крім того, жінка обурюється через те, що чоловіка не відпускають додому.

"Чому на тиждень не можна було додому повідпускати?! Ну, п*здец якийсь. Ну відпустіть бл*дь, хлопців, ну, хоча б на тиждень по одній-дві людини", – каже мешканка країни-агресора. У результаті вона знову почала наполягати на тому, щоб виправити ситуацію і врятувати чоловікові життя. "Треба щось писати. Треба щось робити з цим. Бо так не робиться. Треба скаржитися, не знаю, кудись звертатися. Може діда підключити... Я не знаю. Я просто не знаю, що можна зробити" ..." – сказала жінка.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...