Тимошенко і Медведчук вступили в змову з метою зміни влади, - екс-нардеп Лещенко

Лідер «Батьківщини» і глава політради партії «Опозиційна платформа - За життя» створили «новий-старий альянс».

Українські політики Юлія Тимошенко і Віктор Медведчук нібито вступили в змову з метою зміни влади в країні. Про це на своєму Telegram-каналі розповів журналіст і політик Сергій Лещенко, передають Патріоти України.

На його думку, лідер «Батьківщини» і глава політради партії «Опозиційна платформа - За життя» створили «новий-старий альянс». Доказом тому нібито є часті ефіри за участю Юлії Тимошенко на телеканалах, що належать Віктору Медведчуку.
«Друзі, є всі підстави говорити про новий-старий альянс в українській політиці - це змова Тимошенко і Медведчука з метою зміни влади в Україні. Я проаналізував ефіри каналів Медведчука за останні дні: Тимошенко з'являється мінімум тричі на тиждень на майданчиках кума Путіна. В один день - в ефірі 112, в інший день - на "Ньюсвані", в третій день - на каналі ZIK», - пише Лещенко.
В ході інтерв'ю, повідомив журналіст, для Тимошенко нібито створюють максимально комфортні умови і не ставлять незручні питання. «При чому для Тимошенко створюють максимально тепличні умови - вона віщає що хоче, без будь-яких опонентів в студії, тільки з ведучими, з максимально лояльними питаннями», - зазначив автор.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...