Тимошенко в "прольоті": Хто може очолити Кабмін замість Гройсмана

Склад Кабміну повністю або частково повинен змінитися після виборів до Верховної Ради 21 липня.

Абромавічуса на Заході вважають кращою кандидатурою на посаду глави уряду? Фото: BIN.ua.

Американська журналістка, редактор UkraineAlert Atlantic Council Мелінда Херінг опублікувала аналітичну статтю в Atlantic Council, де розглядає 5 найімовірніших, на її думку, кандидатів на посаду прем'єр-міністра України. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із її міркуваннями.

Склад Кабміну повністю або частково повинен змінитися після виборів до Верховної Ради 21 липня. Отже, серед кандидатів:

Заступник виконавчого директора від України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован;
директор з розвитку бізнесу НАК Нафтогаз України Юрій Вітренко;
голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв;
секретар РНБО і екс-міністр фінансів Олександр Данилюк;
колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, який зараз очолює "Укроборонпром".
Звідки взявся цей список? "Київ затоплений чутками, і в кулуарах обговорюють п'ять технократів, яких можна було б вибрати наступним прем'єр-міністром. Це Айварас Абромавічус, Владислав Рашкован, Юрій Вітренко, Андрій Коболєв і Олександр Данилюк", - так аргументує журналістка наявність в своїй статті саме цієї п'ятірки . Будемо вважати це посиланням на інформовані джерела.
Мелінда Херінг стверджує, що розмовляла з усіма п'ятьма претендентами по кілька годин і прийшла до висновку, що найбільш підготовленими до посади глави Кабміну є Абромавічус і Рашкован. "На Заході Абромавічуса вважають чесним, ефективним, принциповим, чарівним і абсолютним прихильником успішної України. Вибір Абромавічуса буде сигналізувати інвесторам, західним партнерам і українцям, що Зеленський серйозно налаштований щодо змін в країні", - передрікає Херінг.
Альтернативою Абромавічусу, яка послала б [Заходу, партнерам і інвесторам] ті ж сигнали, Мелінда Херінг вважає Владислава Рашкована, який в 2014-2016 роках обіймав посаду заступника глави НБУ, відповідав за реформування і трансформацію Нацбанку, і користується довірою у багатьох українських реформаторів.
"Рашкован - інституціоналіст, а це значить, що він здатний вирішувати технічні економічні питання, але у нього також є погляд на трансформування і створення нових інституцій. Найголовніше, він точно знає, що потрібно зробити Україні для залучення міжнародних коштів і як заспокоїти інвесторів" , - пише американська журналістка.

На думку Херінг, у Коболєва, Данилюка і Вітренка є свої сильні сторони, але в цілому вони дещо слабше двох вищезгаданих кандидатів, як потенційні прем'єр-міністри. Проте, жоден з них не є поганим варіантом, підкреслює журналістка. Всі п'ять технократичних міністрів запевнили б інвесторів і Захід в тому, що Зеленський щиро впевнений в остаточному виправленні України. куди гірше буде, пише Мелінда, якщо президент вважатиме за краще "політичний" уряд, а не технократичний - тоді Україну чекають ще 5 років популізму.

Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

вівторок, 16 липень 2019, 12:15

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...

Хіти тижня. "Путину остается бомбить Воронеж", - Ганапольський про приниження Х**ла у Грузії

вівторок, 16 липень 2019, 12:00

"В принципе, в матерных словах грузинского ведущего в адрес Путина ничего удивительного нет - мы часто подобное произносим в адрес любых правителей. Неожиданной была лишь форма - торжественно, в прямом эфире", - пише у своєму блозі Матвій Ганапольський...