Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях намагаються проводити інформаційну кампанію “ми повернулись в Росію”, яка має на меті “легалізувати” окупацію. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України.
У повідомленні вказується, що в межах компанії росіяни возять по захоплених містах іноземних агентів впливу в супроводі гастролерів-волонтерів й демонструють “досягнення” окупації.
"Йдеться про типові “потьомкінські села” з масовкою у школах та лікарнях", - повідомили у ЦНС. Пропагандистські заходи відбуваються у Севастополі, Луганську та Сорокіне й є частиною передвиборчої агітації диктатора Путіна.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...