"Типові потьомкінські села": У ЦНС розповіли, як загарбники намагаються "легалізувати" окупацію українських територій

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях намагаються проводити інформаційну кампанію “ми повернулись в Росію”, яка має на меті “легалізувати” окупацію. Про це повідомляє Центр національного спротиву, передають Патріоти України.

У повідомленні вказується, що в межах компанії росіяни возять по захоплених містах іноземних агентів впливу в супроводі гастролерів-волонтерів й демонструють “досягнення” окупації.

"Йдеться про типові “потьомкінські села” з масовкою у школах та лікарнях", - повідомили у ЦНС. Пропагандистські заходи відбуваються у Севастополі, Луганську та Сорокіне й є частиною передвиборчої агітації диктатора Путіна.


"У небі – F-16. Під крилами – ракети США. Цілі знищено!": В ефірі вже лунає те, що лише переслідувало у кошмарах "соколів Путіна"

понеділок, 20 травень 2024, 17:49

В одній із бригад тактичної авіації льотчики Повітряних сил ЗСУ вже відпрацьовують бойові місії на авіаційному тренажері F-16, наданому Чехією. . Начальник групи обслуговування тренажерів зазначає, що отримання цієї сучасної платформи стало справнім ...

"Україна усвідомлює, що війна кінчиться переговорами": Секретар РНБО виступив із заявою

понеділок, 20 травень 2024, 17:45

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко заявив, що Україна усвідомлює, що війна закінчиться переговорами, тому підготувала і просуває формулу миру президента Володимира Зеленського. Пряма мова: "Україна чітко усвідомлює, що в...