Типово для орків: Окупант розповів, що "гниє під землею" - тітка порадила йому піти до села, щось вкрасти і прислати їй

Російський окупант у розмові зі своєю тіткою побідкався, що він живе у землянці, де холодно та мокро. Росіянка ж порадила йому піти до села, щоб "вкрасти щось та відправити їй". Про це йдеться у розмові, яку перехопило Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Російський окупант бідкається, що він перебуває у полі, де постійно холодно та мокро. Росіянин каже, що він "гниє під землею". За його словами, в окупаційній армії повний безлад, а росіяни мріють про одне - втекти з війни. Також він скаржиться, що інші загарбники тікають з лінії фронту, їх виловлює військова поліція та саджає або ж відправляє назад.

Росіянка ж традиційно порадила своєму племіннику "піти до найближчого села, щось вкрасти в українців та відправити їй до Росії". На це загарбник заявив, що він сидить у полях, де постійно літають снаряди та є мінні поля, а тому побідкався, що не може навіть нічого вкрасти.

Мародерство російських окупантів

"Друга армія світу" в Україні відзначилась масовими випадками мародерства. Росіяни крадуть з будинків українців побутову техніку, ювелірні прикраси та навіть жіночу білизну, щоб потім відправити награбоване своїм родичам.

Ющенко розповів, як приймав удома Путіна та старанно уникав "неправильного" слова

середа, 8 лютий 2023, 22:00

Третій президент України Віктор Ющенко розповів, як приймав диктатора Путіна на своїй дачі в в Нових Безрадичах. За його словами, диктатора зацікавила стародавня українська піч та косівська кераміка. Про це Ющенко сказав в інтерв'ю "Гордону", передають...

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...