Тищенко пояснив, як міг, чому скрутив Лероса біля центральної трибуни ВР. Арахамія закликає покарати і жертву, і кривдника

Заступник голови фракції “Слуги народу” Микола Тищенко заявив, що виштовхував народного депутата Гео Лероса від трибуни, тому що той начебто виступав не по темі і ображав президента, зазначають Патріоти України.

Нардеп від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар назвала Тищенка “жлобом” і підкреслила, що парламентаріям не можна “закривати роти”. У відповідь на це Тищенко сказав, що Лерос виступав не по темі, яка обговорювалася в сесійній залі, а також намагався образити президента.

У свою чергу спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що депутати часто виступають не по темі, яка розглядається в конкретний момент, і цим грішать представники всіх фракцій. “Це така у нас вже українська традиція. Згоден – давайте її виправляти”, – сказав голова Верховної Ради.

У той же час Разумков підкреслив, що у виступах з парламентської трибуни була є і залишиться свобода слова. При цьому глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що в конфлікті були винні і Тищенко, і Лерос. Він запропонував заборонити обом нардепам відвідувати засідання Ради кілька днів. Разумков у відповідь на це сказав, що відповідні рішення повинен приймати регламентний комітет, проте особисто підтримав ініціативу.

Сам нардеп Гео Лерос вважає, що він не ображав президента. Крім того, він заявив, що Арахамія також виступав не по темі обговорюваного питання. У той же час Лерос сказав, що буде готовий до будь-яких рішень регламентного комітету з приводу відсторонення від роботи і додав, що на нього весь час йде тиск і пресинг після виключення з фракції.

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...