Тищенко запропонував "слугам" відсвяткувати НР у Козині - пляшка шампанського у ресторані коштує 2,6 тис. грн

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко запропонував однопартійцям відсвяткувати Новий рік у елітному ресторані Harvest у селищі Козин під Києвом. Нардепа підловили журналісти за написанням повідомлення у месенджері, передають Патріоти України.

Про це пише Telegram-канал " Новини.LIVE". Згідно з меню закладу, пляшка найдешевшого шампанського коштує 2650 гривень, гарячі закуски – від 220 до 990 гривень.

У меню є бургер з мармурової яловичини з трюфелем за 790 гривень та камчатський краб за 450 гривень (100 грамів). За стейк "Рібай Австралія у золоті" доведеться віддати 1690 гривень (за 100 грамів).

Harvest належить до сім'ї ресторанів TARANTINO family ("Муракамі", "Хачапурі і вино", "Маяк", Havana, "Руккола", "Одесса-мама", Fabius та інші). Власник – Дмитро Федотенков.


Обізвав Масі Найєма "піратом": Одіозний адвокат Киви не пройшов відбір до Вищої ради правосуддя

понеділок, 20 березень 2023, 20:43

Етична рада не рекомендує адвоката Іллі Киви Олексія Шевчука до призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя від Президента України. На думку членів ради, він не відповідає критерію професійної етики та доброчесності - таким чином Шевчук вибуває і...

Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

понеділок, 20 березень 2023, 20:29

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німець...