"Тисяча вбитих росіян на день - замало": Командувач Сил оборони Естонії зробив висновки з війни в Україні

Один з уроків війни в Україні полягає в тому, що агресора, який вторгається у твою країну, потрібно знищувати до останньої людини. Про це інформує ERR з посиланням на слова командувача Сил оборони Естонії генерала Мартіна Херема, передають Патріоти України.

Він заявив, о спочатку думав, що загибель приблизно тисячі росіян кожен день може зламати "психологічний хребет російської нації". Херем був впевнений, що такі втрати змусять солдатських матерів та інших людей вийти на протести і це зупинить війну, як це було у часи війни у Чечні. "Однак сьогодні я бачу, що 1000 загиблих на день — це замало", - сказав Херем.

Крім того, командувач Силами оборони Естонії заявив, що на досвіді війни в Україні потрібно навчитись зважати на певні втрати. "Протиповітряна оборона не може бути і не є всесильною в тому числі в Україні, щоб збивати все. Чим ближче до кордону або лінії фронту, тим більша ймовірність, що ракета С-300 пролетить. І ми маємо з цим зважати", - сказав він.

Терем додав, що захистом проти цього є зміцнення потенційних цілей, щоб мінімізувати збитки. "По-друге, потрібно бути готовим знищувати російські пускові установки, які знаходяться, наприклад, на відстані до 100 кілометрів. У цьому напрямі ми також працюємо", - сказав Херем.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...