Тиск на уряд Меркель посилюється: США провели важкі переговори з Німеччиною задля заморозки "Північного потоку-2"

Країни-члени НАТО поділяють занепокоєння Вашингтона щодо цього проекту.
Майк Помпео. Фото: АР.

США намагалися переконати Німеччину та інші європейські країни відмовитися від проекту "Північний потік-2". Наразі все безуспішно. Держсекретар США Майк Помпео сказав, що більшість країн-членів НАТО вбачають ризик у реалізації "Північного потоку-2", повідомляють Патріоти України.

Помпео додав, що США зробили майже все можливе, щоб переконати європейців, і насамперед німців, не будувати "Північний потік-2". Держсекретар наголосив, що США працюють із Німеччиною для гарантій продовження постачань енергоносіїв через територію України. Він сказав, що країни-члени НАТО поділяють занепокоєння Вашингтона щодо цього проекту.

Наразі "Газпром" отримав дозволи на будівництво "Північного потоку-2" у Росії, Фінляндії, Швеції та Німеччині. Єдина країна, яка поки не надала Газпрому дозвіл на спорудження газопроводу – Данія.

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...

Стовп вогню видно за десятки кілометрів: У Росії стався вибух на газопроводі (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:15

У Свердловській області Росії стався вибух на газопроводі Ямбург-Єлець 29 березня в селищі Пелим. Про це повідомляють російські пабліки та засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. У Мережі з’явилися відео з місця інциденту, на яких видно ...