Тиск на уряд Меркель посилюється: США провели важкі переговори з Німеччиною задля заморозки "Північного потоку-2"

Країни-члени НАТО поділяють занепокоєння Вашингтона щодо цього проекту.
Майк Помпео. Фото: АР.

США намагалися переконати Німеччину та інші європейські країни відмовитися від проекту "Північний потік-2". Наразі все безуспішно. Держсекретар США Майк Помпео сказав, що більшість країн-членів НАТО вбачають ризик у реалізації "Північного потоку-2", повідомляють Патріоти України.

Помпео додав, що США зробили майже все можливе, щоб переконати європейців, і насамперед німців, не будувати "Північний потік-2". Держсекретар наголосив, що США працюють із Німеччиною для гарантій продовження постачань енергоносіїв через територію України. Він сказав, що країни-члени НАТО поділяють занепокоєння Вашингтона щодо цього проекту.

Наразі "Газпром" отримав дозволи на будівництво "Північного потоку-2" у Росії, Фінляндії, Швеції та Німеччині. Єдина країна, яка поки не надала Газпрому дозвіл на спорудження газопроводу – Данія.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...