
Російські окупанти почнуть відбирати не лише зерно, але й зібрані овочі у фермерів в окупації. Зокрема, мова йде про захоплену частину Херсонської області, передають Патріоти України з посиланням Центр національного спротиву (ЦНС).
За даними інформаційного ресурсу, росіяни створюють ще один "державний закупівельний оператор", який призначений для відбирання у фермерів овочів. Тобто, як і у ситуації з зерном, з наступного року фермери мають здавати державі весь зібраний врожай за фіксованою ціною, яка є нижче ринкової.
Вже після цього через дотичні до гауляйтерів структури овочі будуть реалізовуватимь за ринковою ціною. Однак вся різниця буде осідати в кишенях колаборантів.
"Водночас фермери будуть отримувати дотації, які є методом контролю держави, адже фактично росіяни позбавляють аграріїв прибутку й натомість роблять залежними від компенсацій", - резюмували у ЦНС.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...