
Російські окупанти почнуть відбирати не лише зерно, але й зібрані овочі у фермерів в окупації. Зокрема, мова йде про захоплену частину Херсонської області, передають Патріоти України з посиланням Центр національного спротиву (ЦНС).
За даними інформаційного ресурсу, росіяни створюють ще один "державний закупівельний оператор", який призначений для відбирання у фермерів овочів. Тобто, як і у ситуації з зерном, з наступного року фермери мають здавати державі весь зібраний врожай за фіксованою ціною, яка є нижче ринкової.
Вже після цього через дотичні до гауляйтерів структури овочі будуть реалізовуватимь за ринковою ціною. Однак вся різниця буде осідати в кишенях колаборантів.
"Водночас фермери будуть отримувати дотації, які є методом контролю держави, адже фактично росіяни позбавляють аграріїв прибутку й натомість роблять залежними від компенсацій", - резюмували у ЦНС.
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...