
У 47-й окремій механізованій бригаді "Маґура" Збройних сил України розповіли, як окупантам вдалося захопити село Прогрес, що на північний захід від Авдіївки. Ворог постійно тиснув великою кількістю особового складу, також на ситуацію вплинуло потрапляння в оточення деяких груп 31-ї окремої механізованої бригади, передають Патріоти України.
Як розповів головний сержант роти 47-й ОМБр бригади Олег Чаус в ефірі "Радіо Свобода", війська РФ тиснули на Прогрес "без перестанку". "Вони дали велику кількість особового складу, яку до того моменту не задіювали", – сказав захисник.
Крім того, на ситуацію вплинуло і потрапляння в оточення деяких груп 31-ї ОМБр, про що раніше повідомляли в аналітичному проєкті DeepState.За даними аналітиків, військові виходили з оточення самостійно, не дочекавшись наказу командира. А 47-ма ОМБр отримала завдання втримати територію після прориву 31-ї бригади з оточення. Втрату Прогресу а також Вовчого днями підтвердив командир 47-ї ОМБр Олександр Ширшин. У Генштабі цієї інформації не коментували.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...