Тиснув на Зеленського навіть на прес-конференції у Парижі: Гучна заява про "союзника" Кремля в українській владі

Помічник президента України Андрій Єрмак, якого називають головним контактером з представниками Росії з питань Донбасу, тиснув на українського лідера навіть на прес-конференції за підсумками нормандського саміту в Парижі. На цей момент звернув увагу опозиційний російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, зазначають Патріоти України.

За його словами, Зеленський під час зустрічі з журналістами виступав непогано, проте відчувався тиск, який на нього чинить помічник глави держави Андрій Єрмак.

"Позначається величезний тиск на нього з боку людини, якого я вважаю не просто зрадником, а свідомим агентом Москви, які працюють на Кремль - це Єрмак. Навіть під час прес-конференції, яку після зустрічі в Єлисейському палаці Зеленський давав для українських ЗМІ, Єрмак як завжди своєю величезною тушею нависав над президентом. Я спостерігав за його мімікою і поведінкою - і зазначу, що він себе відчував господарем становища і зверхньо дивився на Зеленського. Мовляв, чи президент правильно говорить ", - зауважив російський політолог.

"Коронне" місце: Павло Вовк знову очолив Окружний адмінсуд Києва

вівторок, 21 січень 2020, 14:57

Новим головою Окружного адміністративного суду Києва знову обрали Павла Вовка. Про це повідомляє Судово-юридична газета, передають Патріоти України. Свій голос за Вовка віддали 39 із 42 присутніх суддів. Верховна Рада також оголосить конкурс на посаду ...

Хтось прагне помсти: ДБР готує документи щодо примусового приводу Порошенка на допит

вівторок, 21 січень 2020, 14:42

У Державному бюро розслідувань заявили про підготовку документів щодо примусового приводу екс-президента Петра Порошенка на допит. Про це журналістам заявив виконуючий обов’язки керівника Першого управління організації досудових розслідувань ДБР Олег К...