
"Уже тиждень нічого не пив, не їв, окрім сечі! Що мені робити, я не можу, я не знаю, нічого не знаю, що робити!" – жалісливим голосом бідкався окупант, відрізаний від логістики.
Судячи з розмови, без забезпечення опинився не він один, адже співрозмовник порадив: "Дочекайтеся, б***ь, мужики, дочекайтеся, відпрацює, по-моєму, сьогодні".
У ГУР вказали на катастрофічну ситуацію з логістичним забезпеченням російської піхоти на "нулі". Засобів доставки провіанту противник має вкрай мало. "А все, що теоретично може дістатися до позицій, методично знищується українськими військами", – підкреслила пресслужба.
До речі, в пусті обіцянки "дочекатися" голодний загарбник не повірив. "Я вже три дні чекаю-чекаю, сиджу, результату жодного!" – відповів піхотинець.
Українська розвідка нагадала: якщо військові ЗС РФ не бажають померти з голоду за амбіції Кремля, вихід є – здатися в полон.
Румунія планує звернутися до України з проханням перепрограмувати морські безпілотники, щоб вони самознищувалися далеко від вод країни, передають Патріоти України. Про це повідомив міністр оборони Румунії Раду Міруце, передає Defense Romania. За його с...
Європейська комісія заявляє, що надання Сербією громадянства громадянам Росії, зокрема тим, хто перебуває під санкціями ЄС, може створювати потенційні ризики для безпеки Євросоюзу. На цьому наголосив речник Європейської комісії з питань розширення Гійо...