​У 600-тисячному місті досі нема каналізації: Томчани розтягли на дрова вуличні туалети, поставлені владою до Дня Перемоги. Тепер знов ходять на відра, а нечистоти зливають на вулиці

Одне з провідних міст Сибіру, що входить в 30-ку найбільших муніципалітетів Росії влітку тхне неймовірними ароматами, на що містяни не втомлюються скаржитись

У Томську зіткнулися з несподіваним викликом. Перед травневими святами в центральному Ленінському районі встановили нові дерев'яні вуличні туалети. Місцеві жителі "благоустрою" не оцінили і розібрали ці малі архітектурні форми на дрова, які успішно використовували для приготування шашликів, повідомляють Патріоти України з посиланням на vtomske.ru.

Після свят томчани повернулися до звичної схеми випорожнення: використовуючи відра і зливають нечистоти в кущі та дороги. Центр управління регіонів досліджував джерела неприємних запахів в Томську і заявив, що в деяких випадках у всьому винні самі містяни.

"Мы предложили им за свой счет оборудовать здесь выгребную яму... Стоимость выгребной ямы составляет около 50 тысяч рублей. Но собственники квартир в этих домах посчитали, что им это не нужно, и продолжают пользоваться ведрами", - не розуміють неприємну звичку співгромадян в ЦУР.

А в коментарях до новини про туалети жителі Томська пишуть, що навіть в центрі міста нечистоти течуть по вулиці круглий рік. Влада не тільки не вирішили цю проблему, але і дозволила встановити тут батут для відпочинку та розваги дітей. Проблема відсутності каналізації для росіян не виняток. За даними Росстату на 2019 рік, в РФ близько 22,6% домогосподарств не підключені до централізованої каналізації. При цьому темпи поліпшення умов життя не дають приводу для оптимізму. У 2016 році каналізації не було у 23,6% населення.

Наслідки нічного удару по Криму: Дрони повністю знеструмили Севастополь, розгромивши Балаклійську ТЕС

середа, 24 червень 2026, 9:06

Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...

Окупований Маріуполь у транспортному колапсі - паливо закінчується, логістика зупиняється

середа, 24 червень 2026, 7:00

У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...