
Поміж службовців армії Росії все частіше трапляються випадки непокори. Нерідко солдати саботують навіть накази своїх офіцерів. Ці дані нашої військової розвідки оприлюднили в Генштабі ЗСУ 17 серпня, передають Патріоти України.
У повідомлені вказали, що такий стан речей свідчить про деморалізацію окупантів.
Переважно саботаж наказів командування трапляється в лавах армії Росії, коли потрібно йти в атаку. Ймовірно, солдати просто не хочуть гинути під час непродуманих наступальних дій.
"Російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість уникнути бойових дій – намагаються зімітувати легке поранення, вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій. Фіксується збільшення фактів саботажу наказів офіцерів, особливо, коли це стосується наступальних дій",
– вказали в Генштабі.
Слід зауважити, що за даними джерел в розвідці, з кожним днем все більша кількість і цивільних росіян усвідомлює, що вони в не найкращому становищі. Жителі країни окупантів вже розуміють, що в Україні триває зовсім не "спецоперація", а повноцінна війна. А деморалізації росіянам додає те, що загарбницькі війська по 30 разів на день "беруть Піски", а натомість лише зазнають втрат і отримують "бавовни" в Криму.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...