
Поміж службовців армії Росії все частіше трапляються випадки непокори. Нерідко солдати саботують навіть накази своїх офіцерів. Ці дані нашої військової розвідки оприлюднили в Генштабі ЗСУ 17 серпня, передають Патріоти України.
У повідомлені вказали, що такий стан речей свідчить про деморалізацію окупантів.
Переважно саботаж наказів командування трапляється в лавах армії Росії, коли потрібно йти в атаку. Ймовірно, солдати просто не хочуть гинути під час непродуманих наступальних дій.
"Російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість уникнути бойових дій – намагаються зімітувати легке поранення, вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій. Фіксується збільшення фактів саботажу наказів офіцерів, особливо, коли це стосується наступальних дій",
– вказали в Генштабі.
Слід зауважити, що за даними джерел в розвідці, з кожним днем все більша кількість і цивільних росіян усвідомлює, що вони в не найкращому становищі. Жителі країни окупантів вже розуміють, що в Україні триває зовсім не "спецоперація", а повноцінна війна. А деморалізації росіянам додає те, що загарбницькі війська по 30 разів на день "беруть Піски", а натомість лише зазнають втрат і отримують "бавовни" в Криму.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...