У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байдена. Про це повідомляє The New York Times (NYT), посилаючись на нинішніх та колишніх представників адміністрації, передають Патріоти України.

Джерела стверджують, що Байден хоче не позбавити світовий ринок значного обсягу нафти, а спонукати країни до відмови від імпорту з РФ. Один з варіантів – вимога платити за російську нафту за цінами, нижчими від ринкових. Іноземним компаніям, які відмовляться це робити, загрожуватимуть вторинні санкції США. Прихильники такої ідеї вважають, що це зменшить нафтові доходи РФ, не збільшуючи світові ціни на енергоресурси.

Ще один варіант – зобов'язати банки під загрозою санкцій переказувати платежі за нафту РФ на спецрахунки. Передбачається, що ці рахунки Росія зможе використати лише для придбання продовольства та медикаментів. Втім, остаточного рішення ще не ухвалено. "Адміністрація Байдена вивчає різні типи вторинних санкцій, але поки що не виробила певної програми дій", – пише газета.

Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

о Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового ...

"Це критична фаза війни": Німецький генерал розповів, що потрібно Україні для успішного контрнаступу на ворога

середа, 29 червень 2022, 6:13

Німецький генерал-лейтенант у відставці Роланд Катер заявив, що зараз війна в Україні проти країни-агресорки Росії зайшла у критичну фазу. На його думку, українським захисникам потрібно терміново передати БТР та бойові танки. Після цього, як вважає Кат...