У Байдена поки що приховали ще один козир проти Росії, - журналіст

Адміністрація Джо Байдена на тлі загравань Німеччини та Франції з Росією бере на себе головну роль у врегулюванні конфлікту в Україні. Водночас обраний варіант економічних санкцій США проти Росії є найлегшим з можливих. Про це у своєму блозі "Теории заговора" розповів журналіст та ведучий Олексій Печій, передають Патріоти України.

Він зазначив, що США могли б одразу "обрубати" всі можливості для російської економіки взаємодії із зовнішнім світом. Печій вважає, що Байден залишив у відповідному питанні простір для маневру. Наразі у нього в руках, за словами журналіста, цілком відчутний важіль тиску на Путіна: "Або ти йдеш на поступки, або ми тиснемо на цей важіль далі".

"Це може спрацювати, адже Путін вже вичерпав всі можливі внутрішні резерви, аж до пенсійних накопичень росіян", – сказав Печій.

Яким може бути козир США щодо Росії

Крім того, вислання російських дипломатів з посольства у Вашингтоні може стати прикладом для наслідування для антипутінської коаліції, яка формується наразі, вважає ведучий.

"Але у Байдена приховали ще один козир в рукаві. Радник президента США з нацбезпеки обмовився, що одних санкцій недостатньо, тому проти Росії застосують "видимі і невидимі" удари", – сказав Печій.

Він нагадав, що оголошення Байденом надзвичайної ситуації в США у сфері нацбезпеки означає, що весь оборонний апарат США працюватиме на відбиття агресії Кремля.

Джерело: 24 канал

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...