
Ватажок російської приватної військової компанії "Вагнера", кухар "Путіна" Євген Пригожин порівняв російський Санкт-Петербург із Бахмутом. Про це Пригожин написав у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Він "поговорив" зі своїми підписниками на тему ситуації в російському місті Санкт-Петербург. Їх обурило відношення губернатора Олександра Бєглова щодо прибрання снігу на вулицях. Через це в "культурній столиці" Росії "бруд і жижа", а очільник міста заради піару нібито проводить час у захопленому російськими військами Маріуполі.
"Маріуполь Маріуполем, але в Маріуполі його ніхто не бачив. Справа не в кучугурах, а в "бєгловщині". "Бєгловщина" - це нове явище нашого життя. Бєглову подобається гнобити місто, йому подобається, що воно руйнується, подобається, коли воно все зас*ано від початку до кінця, що його не прибирають, не чистять, не ремонтують. Йому подобається, що скрізь рветься пара і ллється г*мно", – каже Пригожин.
Під час своїх міркувань Пригожин видав, що окупанти з Пітера, які прибули під Бахмут, фактично почуваються як удома. Адже цілком зруйнований український населений пункт після того, як до нього пробралася Росія, тепер справді схожий на російське місто.
"Реально місто Санкт-Петербург схоже на той самий Бахмут. І кроку ступити неможливо, без того, щоб не напружитися і думати про те, як би не впасти в цю жижу. Навколо так само заміновано. Тільки заміновано собачим г**ном. У Бахмуті - армагедон, а в Пітері - "Бєглогендон" або, як я вже сказав, "бєгловщіна", – додав Пригожин.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...