
До Росії продовжують прибувати ешелони з ліквідованими окупантами з армії РФ. 25 липня "партію" із 300 знищених морпіхів привезли до Балтійська Калінінградської області. Родичам тіла видають "порціями", влада РФ боїться паніки серед населення. Про це пише журналіст Роман Цимбалюк.
"На територію РФ продовжують прибувати ешелони із загиблими військовослужбовцями. 25 липня в Балтійськ доправили 300 військовослужбовців 336-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч 06017, Балтійськ) Балтійського флоту, які загинули під час "спеціальної військової операції" в Україні. Проте сім'ям військовослужбовців повідомляють про прибуття тіл "порціями", щоб не створювати панічних настроїв серед громадян Калінінградської області", – констатував він.
. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...