У Бердянську пострілами розігнали пенсіонерів, котрі всю ніч очікували обіцяних окупантами виплат

Російські окупанти у Бердянську пострілами розігнали пенсіонерів, які стояли у черзі до поштового відділення. Про це у неділю, 12 лютого, повідомили у Бердянській міській військовій адміністрації.

Зазначається, що окупанти заборонили використовувати гривню на території міста. Тому люди змушені брати російські рублі, щоб вижити в окупації.

"Вчора, 11 лютого, у поштовому відділенні на вулиці Довганюка пенсіонери, щоб отримати 10 тисяч рублів виплат, займали чергу з півночі. Вранці утворилася тиснява, і люди виламали двері поштового відділення. У результаті приїхала так звана "міліція" і почала розганяти пенсіонерів пострілами у повітря", - йдеться у повідомленні.

При цьому росіянам все ще не вдалося налагодити систему виплат, тому люди змушені по кілька днів стояти в черзі за російськими грошима.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: