У Бердянську пролунав вибух - окупанти в паніці перекривають центр міста

У окупованому Бердянську Запорізької області пролунав вибух. За попередніми даними, вибухнуло авто, припарковане біля міськради. Про це повідомляють місцеві жителі в телеграм-каналі "Бердянськ в окупації", передають Патріоти України.

"За повідомленнями очевидців, біля будівлі виконкому було підірвано автомобіль. Нині там видніється дим, русь у паніці перекриває центр міста", - йдеться в повідомленні.

У коментарях бердянці повідомляють, що ймовірно, вибухівку заклали в урні біля парковки. За свідченнями інших очевидців, дим йде безпосередньо з будівлі міськвиконкому.

  • Бахнуло біля виконкому у сміттєвому баку. Одразу ж приїхали військові. Просто за дві хвилини.
  • Димиться саме міськвиконком, я не розумію, чому всі пишуть що саме авто.
  • Біля міськвиконкому стало небезпечно паркувати машини. Тепер сауленки ходитимуть на роботу пішки.

Чекаємо на офіційну інформацію.

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...

Сили оборони уразили черговий залізничний міст через Північнокримський канал - Генштаб

неділя, 28 червень 2026, 19:41

- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...