У березні на Путіна було скоєно замах, а у квітні він пройшов курс лікування від раку, - американська розвідка

У квітні президент Росії Володимир Путін пройшов курс лікування від раку. До того ж у нього прогресуюча форма онкологічного захворювання. А в березні на Путіна було скоєно замах. Така сенсаційна інформація міститься в секретній доповіді американських розвідслужб, що було складено наприкінці травня, передають Патріоти України.

Документ потрапив у розпорядження редакції популярного американського тижневика Newsweek. У четвер, 2 червня, видання опублікувало коментарі трьох представників розвідувальної спільноти США. На умовах анонімності всі три підтвердили цю інформацію. Проте жодних деталей вони не розповідали.

«Хватка путіна сильна, але вже не абсолютна. За весь час його правління у Кремлі ніколи не було такої інтенсивної боротьби. Усі відчувають, що кінець близький», — заявив один зі співрозмовників Newsweek.

Видання називає лише пости, які займали або займають ці джерела — представник Управління директора Національної розвідки США (ODNI), відставний старший офіцер ВВС і співробітник розвідуправління Пентагону (DIA).

Ці люди наголошують, що жорстка ізоляція, в якій путін перебуває вже понад два роки (з початку пандемії коронавірусу), ускладнює американським спецслужбам дати точну оцінку стану його здоров'я.

«Одне з найкращих джерел нашої розвідінформації — контакти путіна з третіми особами. І воно значною мірою вичерпалося внаслідок війни в Україні. У путіна було мало зустрічей з іноземними лідерами. Ізоляція путіна підвищила рівень спекуляцій», — пояснив співробітник DIA.

«Ми маємо пам'ятати про те, який вплив має прагнення прийняти бажане за дійсне. Не знаю, засвоїли ми чи ні цей важкий урок після того, що було з Усамою бен Ладеном та Саддамом Хусейном», — зазначив колишній офіцер ВВС.

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...

У ЗСУ розповіли про просування військових на півдні - збито Су-25 росіян

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:56

Сьогодні на півдні українські військові підрозділи виконали 196 вогневих завдань для забезпечення підтримки просування ЗСУ. Про це повідомив спікер оперативного командування "Південь" Владислав Назаров, коментуючи обстановку станом на 14:00, передають...