
Через значні втрати, які несуть окупанти у боях на гарячих ділянках фронту, командування російської армії поповнює свої лави засудженими. Вербують не тільки чоловіків. Про це повідомили у суботу, 4 лютого, у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.
“Щоб поповнити втрати в живій силі, противник намагається залучити до участі в бойових діях засуджених жінок”, - йдеться у повідомленні. У Генштабі ЗСУ уточнили, що упродовж тижня окупанти завербували близько 50 осіб із жіночої виправної колонії міста Сніжне на тимчасово окупованій території Донецької області.
За інформацією українських військових, новобранок російської армії направлено на територію Російської Федерації для проходження військової підготовки.
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...