У бій ідуть засуджені жінки: Росіяни вже завербували до армії ув’язнених на території окупованої Донеччини, - Генштаб

Через значні втрати, які несуть окупанти у боях на гарячих ділянках фронту, командування російської армії поповнює свої лави засудженими. Вербують не тільки чоловіків. Про це повідомили у суботу, 4 лютого, у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

“Щоб поповнити втрати в живій силі, противник намагається залучити до участі в бойових діях засуджених жінок”, - йдеться у повідомленні. У Генштабі ЗСУ уточнили, що упродовж тижня окупанти завербували близько 50 осіб із жіночої виправної колонії міста Сніжне на тимчасово окупованій території Донецької області.

За інформацією українських військових, новобранок російської армії направлено на територію Російської Федерації для проходження військової підготовки.

"Це було зроблено не просто так". Чому Генштаб спростував свою ж заяву про вихід окупантів з Нової Каховки, - Левін

субота, 25 березень 2023, 9:28

23 березня поширилася інформація про нібито звільнення Нової Каховки, згідно з повідомленням про вихід звідти окупантів у зведенні Генштабу. Проте командування ЗСУ швидко спростувало таке трактування. Військовий аналітик, офіцер Армії оборони Ізраїлю І...

"Це буде поразка Заходу": Експерт сказав, чому партнери не дадуть Україні програти війну

субота, 25 березень 2023, 9:11

Західні держави не допустять поразки України у війні з країною-агресоркою Росією, адже в такому разі це буде їхньою поразкою, передають Патріоти України. Небезпека того, що Захід просто стоятиме осторонь і не допомагатиме, була з початку повномасштабно...