У бій ідуть засуджені жінки: Росіяни вже завербували до армії ув’язнених на території окупованої Донеччини, - Генштаб

Через значні втрати, які несуть окупанти у боях на гарячих ділянках фронту, командування російської армії поповнює свої лави засудженими. Вербують не тільки чоловіків. Про це повідомили у суботу, 4 лютого, у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

“Щоб поповнити втрати в живій силі, противник намагається залучити до участі в бойових діях засуджених жінок”, - йдеться у повідомленні. У Генштабі ЗСУ уточнили, що упродовж тижня окупанти завербували близько 50 осіб із жіночої виправної колонії міста Сніжне на тимчасово окупованій території Донецької області.

За інформацією українських військових, новобранок російської армії направлено на територію Російської Федерації для проходження військової підготовки.

"Росія поважає територіальну цілісність України": Лавров зробив неймовірно цинічну заяву на саміті в ООН

субота, 23 вересень 2023, 23:15

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на саміті Генеральної асамблеї Організації об'єднаних націй, цинічно заявив, що Росія визнає цілісність та суверенітет України з 1991 року. При цьому, за словами путінського чиновника, Київ сам ...

"Поїду у Пхеньян!": Лавров в ООН назвав Захід "імперією брехні"

субота, 23 вересень 2023, 22:30

У суботу, 23 вересня, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров у своєму виступі в ООН назвав країни Заходу “імперією брехні”, а також заявив, що реалізувати мирні ініціативи України “нереально” та сказав, що поїде продовжувати переговори до Північ...